درباره‌ی ما

رستوران جنارو، یک رستوران ایتالیایی با پنج شعبه فعال در تهران است. برای اولین بار در سال 1386 حمیدرضا قربان نژاد رستوران ژوانی را با هدف ارائه‌ی غذاهای ایتالیایی در پایتخت بنا نهاد. بعد از ده سال ما نام ژوانی را به دلیل افزایش شعب در داخل و خارج کشور به جنارو تغییر دادیم؛ اما همچنان با همان کیفیت غذای ژوانی سابق در شعب رستوران جنارو کنار شما هستیم. هرچند جنارو به پیتزاهای ایتالیایی‌اش معروف است و بعضی آن را با نام پیتزا جنارو می‌شناسند، اما منوی متنوع رستوران جنارو طیف گسترده‌ای از انواع پاستا، سالاد، استیک و غذاهای دریایی را در کنار یک منوی مجزا و کامل کافی‌شاپی شامل می‌شود.

ما جنارو را با هدف ارائه‌ی منوی جذاب از غذاهای باکیفیت و خلق تجربه‌ای جدید از غذاهای غیر ایرانی تأسیس کردیم. در تمام این سال‌ها اصلی‌ترین تعهد ما در رستوران جنارو به مشتریانمان ارائه انواع غذا با بهترين مواد اولیه در کنار طعمی بی‌نظیر بوده است. ما تمام تلاش خود را برای تهیه‌ی غذایی باکیفیت و خوشمزه به کار بسته‌ایم تا تجربه‌ی شما در رستوران ایتالیایی جنارو فوق‌العاده و فراموش‌نشدنی باشد.

ما امکان سفارش آنلاین از رستوران جنارو را برای کسانی که دوست دارند به هر دلیلی در خانه یا محل کارشان غذا بخورند، فراهم کرده‌ایم. تیم جنارو ارسال سریع غذا به درب منزل یا محل کار شما را تضمین می‌کند، با خیال راحت سفارش دهید و غذای موردعلاقه‌تان را گرم و تازه میل کنید.

پاستا سیسیلیانو
بروشکتا
سالاد یونانی

معرفی شعبه‌های رستوران جنارو

  • رستوران جنارو پاسداران: یکی از شلوغ‌ترین شعبه‌های رستوران جنارو است که احتمالاً برای نشستن مجبور می‌شوید کمی منتظر خالی شدن میز بمانید؛ اما کیفیت بالای غذا و تیم حرفه‌ای جنارو در شعبه پاسدارن باعث می‌شود بازهم در عین شلوغی آن را برای صرف یک وعده غذای جذاب ایتالیایی انتخاب کنید.

    رستوران جنارو زعفرانیه: این شعبه به نسبت دیگر شعبه‌های جنارو در تهران کوچک‌تر است؛ اما فضای دنج و آرامی برای قرارهای دوستانه‌ی شما دارد. طراحی داخلی و دکور ویژه‌ی این شعبه در کنار سالادهای معروفش همیشه موردتوجه مشتریان بوده است.

    رستوران ژوانی مرزداران: اگر در شمال تهران دنبال پیتزا و پاستاهای اصیل ایتالیایی می‌گردید. رستوران جنارو مرزداران انتخاب مناسبی است. این شعبه به عنوان شعبه اصلی جنارو هنوز به نام رستوران ژوانی مرزدارن شناخته می‌شود. به توصیه‌ی مشتریان می‌توان در این شعبه رستوران جنارو بهترین استیک‌های تهران را امتحان کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای دیدن عکس‌های رستوران ژوانی مرزدارن اینستاگرام این شعبه را دنبال کنید.

    رستوران جنارو شعبه کوروش: جز جدیدترین شعب رستوران جنارو در تهران است. جنارو با افتتاح این شعبه که در طبقه‌ی پنجم مجتمع تجاری کوروش قرار دارد، فیلم بازها را هیجان‌زده کرد. این شعبه مجهز به سینمای اختصاصی است. شما می‌توانید در شعبه کوروش رستوران جنارو غذای محبوبتان را در کنار تماشای فیلم در رستوران میل کنید.